Szkolenia

szkolenia i warsztatyPodejmuję się szkoleń z umiejętności miękkich, coachingu oraz rozwoju osobistego. Poniżej podaję listę warsztatów, które są mi szczególnie bliskie. Pracuję na zlecenie innych podmiotów (przedsiębiorstwa, uczelnie (w tym uniwersytety III wieku), instytucje państwowe i samorządowe, przedsiębiorstwa, ośrodki spa), organizuję też samodzielnie warsztaty dla niewielkich grup – 6-8 osobowych. Po kliknięciu w link (jeżeli jest aktywny!) otworzy się szczegółowy program warsztatu/szkolenia. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Najbliższe warsztaty/szkolenia:

W najbliższym czasie nie prowadzę otwartych warsztatów szkoleniowych. 

Tematy warsztatów:

  • Rozpoznawalna marka osobistazbudowanie solidnej marki osobistej, to ustalenie celu zawodowego, odkrycie własnych talentów i wartości, określenie miejsca gdzie chcę pracować oraz kto będzie moim klientem, a także podjęcie pierwszych działań prowadzących do realizacji celu. Rozpoznawalna marka osobista zdecydowanie ułatwia radzenie sobie na rynku pracy. Szkolenie dla studentów kończących studia, uczestników studiów podyplomowych, osób planujących ścieżkę kariery, poszukujących pracy, itp.
  • Umiejętność porozumiewania się – komunikacja interpersonalna – Jak wypracować umiejętność efektywnego porozumiewania się? Komunikacja w sytuacjach trudnych i konfliktowych
  • Asertywność – pojęcie asertywności jest często mylone z egoizmem i agresją. Jednak asertywność jest to umiejętność stawiania własnych granic, przy okazji poszanowania granic innych osób innych osób. Niewielu z nas potrafi porozumiewać się asertywnie, chociaż ta umiejętność bardzo poprawia jakość życia. Napisałem artykuł o asertywności, z którym warto się zapoznać.
  • Czy szczęścia można się nauczyć? – Odpowiedź na to pytanie stoi bardzo wysoko w hierarchii potrzeb życiowych każdego człowieka. Według najnowszych badań naukowych okazuje się, że bycia szczęśliwym można się nauczyć. Celem warsztatu jest nauczenie uczestników, jak stworzyć własną definicję szczęścia, poznanie naukowych czynników sprzyjających szczęściu oraz opanowanie ćwiczeń, które pomogą we wdrażaniu „nawyków szczęścia”.
  • Skuteczna motywacja bez kary i nagrody – dlaczego kara i nagroda nie motywują? Jak obudzić i utrzymać motywację wewnętrzną? Dla wszystkich, którzy chcą zarządzać kreatywnymi pracownikami i wychowywać kreatywne dzieci.
  • Sprężystość psychiczna – jak podnosić się po porażce, jak zamienić problem na wyzwanie, jak pozytywnie wykorzystać niepowodzenie. Dla wszystkich, którzy chcą uczyć się na błędach i nie poddawać się w obliczu przeciwności losu.
  • Praca z obrazem (fotografia oraz rysunek) – jak wykorzystywać w pracy z klientem fotografie (np. Karty Motywacyjne) oraz rysunki. Efekty pracy z obrazem oraz przykładowe ćwiczenia. Warsztat dla coachów, trenerów, szkoleniowców i terapeutów.
  • Jak planować, aby zrealizować – czyli sposób planowania celów w taki sposób, aby znacznie zwiększyć szansę na ich spełnienie. Dla wszystkich, którzy chcą wreszcie zacząć realizować plany i marzenia.
  • Coaching pedagogiczny i edukacyjny – jak słuchać i mówić, aby osiągać cele. Dla nauczycieli i pedagogów, którzy chcą wdrożyć elementy coachingu do procesu nauczania
  • Blog – narzędzie promocji i rozwoju – jak prowadzić skutecznego bloga, który będzie nie tylko dodatkiem do strony www, ale także stanie się magnesem przyciągającym klientów oraz będzie budował i utrwalał markę fachowca. Jak sprawić, aby blog żył oraz wyróżniał się w internecie?

 Pozostałe warsztaty:

Prowadzę też warsztaty fotograficzne i treningi nordic walkig.