Specjalizacja coachingowa

Zajmuję się life coachingiem, czyli pomagam klientom indywidualnym w rozwiązywaniu większości problemów osobistych i zawodowych. Coach nie musi być specjalistą w twoim problemie, zazwyczaj świeże spojrzenie z boku pomaga skuteczniej znaleźć rozwiązanie, niż porada specjalisty, który często tkwi w schematach. Oczywiście każdy coach ma swoje specjalizacje. Moją główną specjalizacją jest wsparcie w budowaniu zawodowej marki osobistej. Pomogę ci w wyborze i znalezieniu pracy, która, oprócz pieniędzy, da ci satysfakcję, poczucie sensu oraz będzie sprzyjać rozwojowi. 

Specjalizuję się też w zakresie umiejętnego planowania (jak planować, aby zrealizować) oraz przeprowadzania zmian.

coaching specjalizacja

Dla kogo (przykłady)?

  • – jesteś uczniem, kończysz szkołę, nie wiesz jaki kierunek studiów wybrać. Czujesz, że nikt tak naprawdę cię nie słucha, a ty potrzebujesz wsparcia oraz pomocy w odkryciu tego, co cię pociąga, interesuje, tego czemu poświęcisz kolejne 5 lat nauki i nie chcesz, aby to były lata zmarnowane.
  • – Jesteś studentem, niedługo obrona, a potem konieczność znalezienia pracy. Nie bardzo masz pojęcie, w jaki sposób szukać zatrudnienia, gdzie konkretnie chcesz pracować, na etacie, czy może we własnej firmie, z jakimi ludźmi współpracować oraz co tak naprawdę zamierzasz docelowo robić zawodowo. Potrzebujesz wsparcia, bo nie chcesz utknąć na stanowisku bez przyszłości, bez możliwości rozwoju, poniżej twoich umiejętności i ambicji.
  • Pracujesz lecz czujesz, że od dłuższego czasu stoisz w miejscu, nie rozwijasz się, nie robisz nic nowego, nic fascynującego, nudzisz się. Niby nic nie możesz zarzucić obecnej pracy, ale nie wyobrażasz sobie, że kolejnych pięciu lat spędzonych w tym samym miejscu.
  • – Masz dobrą pracę, niezłe stanowisko, szacunek, poważanie, lecz chociaż osiągnęłaś wiele, to czujesz, że gdzieś po drodze zatraciłaś swoje marzenia. Chcesz chociaż w części je zrealizować, ale nie masz pomysłu jak
  • – Każdy poniedziałek jest koszmarem, masz dość, ale niczego nie zmieniasz, bo jednak ta praca daje ci stabilizację, a ty z różnych powodów nie możesz pozwolić sobie na ryzyko. Obawiasz się o swoje zdrowie, zauważasz niepokojące symptomy. Czujesz się w pułapce i potrzebujesz natychmiastowej pomocy.
  • – Masz dobrą, prestiżową oraz wysoko płatną pracę, jednak czujesz, że to co robisz nikomu nie służy, nie jest tak naprawdę potrzebne, a być może nawet szkodliwe. Marzysz, aby pracować nad czymś społecznie pożytecznym, lecz nie masz pomysłu, jak bez pogorszenia statusu materialnego przejść do pracy marzeń. Frustruje cię myśl, że nic nie zmieniło się przez ostatnie kilka lat…
  • – Musisz szybko znaleźć pracę, a nie masz pojęcia, jak się za to zabrać. O procesie rekrutacyjnym masz niewielkie pojęcie, a ostatnie CV powstało wiele lat temu. Potrzebujesz wsparcia, aby wrócić na rynek pracy (np. po urlopie macierzyńskim) lub po zwolnieniu z pracy, w której spędziłeś(aś) kilkanaście lat…

 Zaproszenie dla Ciebie

Jeżeli pragniesz uczynić swoje życie zawodowe bardziej satysfakcjonującym, ale nie wiesz jak tego dokonać, skontaktuj się, a pomogę ci znaleźć rozwiązanie.

Potrzebny ci coach w Łodzi? Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego (patrz: kontakt). Jeżeli nie mieszkasz w Łodzi, możesz zdecydować się na sesje za pośrednictwem programu skype – są równie skuteczne, jak spotkania indywidualne.

Przeczytaj również: