O mnie

dobry coach w Łodzi
Dobry coach w Łodzi? Jeżeli szukasz takiej osoby, to zapraszam cię na sesję.

Szukasz specjalisty? Wpisałaś w wyszukiwarkę frazę „dobry coach w Łodzi”? Dobrze trafiłaś (trafiłeś). Cieszę się z twojej wizyty i pozwól, że się przedstawię:

Nazywam się Dawid Lasociński i zajmuję się coachingiem, prowadzę szkolenia, uczę studentów coachingu, czyli jestem specjalistą od przekazywania wiedzy. Pomagam w rozwijania umiejętności miękkich (asertywność, komunikacja, praca w grupie, itp.) oraz wspieram w rozwoju zawodowym. Jestem też czynnym instruktorem nordic walking.

Przeszedłem długą i krętą ścieżkę kariery. Próbowałem swoich sił, jako przedsiębiorca i pracownik etatowy. Doświadczyłem też bezrobocia. Zmieniałem zwody – zarabiałem na życie jako pracownik fizyczny, nauczyciel historii, urzędnik, redaktor i menedżer w korporacji. Rekrutowałem i byłem rekrutowany. Zyskałem duże doświadczenie. Po ukończeniu podyplomowych studiów coachingowych na Collegium Civitas oraz kursu trenerskiego w Fundacji 11 Muz, zostałem freelancerem. Robię, to co lubię i czuję, że moja praca ma sens.

Jako coach i szkoleniowiec pomagam klientom zbudować stabilną markę osobistą, czyli zaplanować karierę zawodową w zgodzie z wyznawanymi wartościami, opartą na mocnych stronach i kompetencjach. Wierzę, że prawdziwą satysfakcję osiąga się wykonując zadania dającą poczucie sensu oraz rozwojowe, pozwalające osiągnąć mistrzostwo.

Coaching

To bardzo skuteczna metoda wspierająca ludzi w rozwiązywaniu problemów oraz dokonywaniu skutecznych zmian w życiu. Oparta na poszanowaniu indywidualności człowieka oraz rozwijaniu jego mocnych stron. W coachingu nie szuka się rozwiązań dla wszystkich lecz dla konkretnej osoby. Coaching zakłada, że jesteś osobą jedyną i niepowtarzalną oraz masz talenty, które warto odkryć i nauczyć się je wykorzystywać.

Więcej o tej metodzie przeczytasz na stronie poświęconej coachingowi.

Sesje coachingowe prowadzę osobiście w Łodzi oraz za pośrednictwem telefonu, czasami skypa w całym kraju. Jeżeli masz wątpliwości, pytania, to zapisz się na 20 minutową darmową rozmowę konsultacyjną, prowadzoną za pośrednictwem telefonu lub  programu skype, napisz maila lub zadzwoń (zakładka kontakt).

Szkolenia

Niektórzy osiągają lepsze efekty w pracy grupowej. Obecność innych uczestników stanowi dodatkową motywację, ale też może stresować. Jako prowadzący, nie jestem w stanie poświęcić ci też tak dużo czasu, jak w trakcie coachingu. Często szkolenia są wstępem do coachingu, pozwalają poznać prowadzącego i sprawdzić, czy jego osobowość ci odpowiada, czy jesteś w stanie otwarcie rozmawiać z nim o swoich problemach.

Pełna listę warsztatów wraz z opisem znajdziesz w zakładce szkolenia. Jeżeli szukasz szkolenia otwartego, to sprawdź czy są dostępne na stronie głównej. Jeżeli zapiszesz się na newsletter, ze znacznym wyprzedzeniem uzyskasz informację o wszystkich szkoleniach otwartych

Chcesz mnie lepiej poznać? To czytaj dalej…

Dawid Lasocinski

Lubię zmiany i lubię różnorodność. Nie znoszę stagnacji i popadania w rutynę. Staram się nieustannie rozwijać i dokształcać, uczestniczę w szkoleniach zarówno stacjonarnych, jak i organizowanych online.

Umiłowanie różnorodności i ciekawość życia nie pozwalają mi zamknąć się wyłącznie w obszarze nauczania, szkoleń i coachingu. Fotografuję, piszę bloga oraz propaguję nordic walking. Uważam, że rozwój psychiczny powinien iść w parze z rozwojem fizycznym. Bateria ładuję na wyprawach rowerowych, kajakowych i wędrówkach górskich. Może spotkamy się gdzieś na szlaku? Interesujesz się tym samym? Zapraszam na strony: o nordic walkingu, fotografii oraz na blog o podróżach.