Szkolenia

szkolenia i warsztatyPodejmuję się szkoleń z umiejętności miękkich, coachingu oraz rozwoju osobistego. Poniżej podaję listę warsztatów, które są mi szczególnie bliskie. Pracuję na zlecenie innych podmiotów (przedsiębiorstwa, uczelnie, firmy szkoleniowe), organizuję też samodzielnie warsztaty dla niewielkich grup – 6-8 osobowych. Po kliknięciu w link (jeżeli jest aktywny!) otworzy się szczegółowy program warsztatu/szkolenia. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Najbliższe warsztaty/szkolenia:

Zapraszam na Festiwal Pro Bono. Odbędą się w Łodzi 11-14 kwietnia 2018. Organizatorem jest Fundacja ITFF, Łódź, ul. Piramowicza 11/13 ( I piętro). W cenie 111 zł uzyskujesz dostęp do 4 dni warsztatów oraz sesji coachingowych i doradczych. Dobrzy trenerzy, duży wybór i duża różnorodność.

W ramach festiwalu Pro Bono, możesz skorzystać z 1 mojej sesji coachingowej (mogą skorzystać cztery osoby) w środę 11 kwietnia lub w piątek 13 kwietnia. Zapraszam też na czwartkowy (12.04. godz.17-20) warsztat:

Marzysz o dobrej pracy? Zbuduj osobistą markę zawodową

Więcej informacji na stronie organizatora lub na facebooku

Tematy warsztatów:

  • Rozpoznawalna marka osobistazbudowanie solidnej marki osobistej, to ustalenie celu zawodowego, odkrycie własnych talentów i wartości, określenie miejsca gdzie chcę pracować oraz kto będzie moim klientem, a także podjęcie pierwszych działań prowadzących do realizacji celu. Rozpoznawalna marka osobista zdecydowanie ułatwia radzenie sobie na rynku pracy. Szkolenie dla studentów kończących studia, uczestników studiów podyplomowych, osób planujących ścieżkę kariery.
  • Skuteczna motywacja bez kary i nagrody – dlaczego kara i nagroda nie motywują? Jak obudzić i utrzymać motywację wewnętrzną? Dla wszystkich, którzy chcą zarządzać kreatywnymi pracownikami i wychowywać kreatywne dzieci.
  • Sprężystość psychiczna – jak podnosić się po porażce, jak zamienić problem na wyzwanie, jak pozytywnie wykorzystać niepowodzenie. Dla wszystkich, którzy chcą uczyć się na błędach i nie poddawać się w obliczu przeciwności losu.
  • Praca z obrazem (fotografia oraz rysunek) – jak wykorzystywać w pracy z klientem fotografie (np. Karty Motywacyjne) oraz rysunki. Efekty pracy z obrazem oraz przykładowe ćwiczenia. Warsztat dla coachów, trenerów, szkoleniowców i terapeutów.
  • Jak planować, aby zrealizować – czyli sposób planowania celów w taki sposób, aby znacznie zwiększyć szansę na ich spełnienie. Dla wszystkich, którzy chcą wreszcie zacząć realizować plany i marzenia.
  • Coaching pedagogiczny – jak słuchać i mówić, aby osiągać cele. Dla nauczycieli i pedagogów, którzy chcą wdrożyć elementy coachingu do procesu nauczania
  • Blog – narzędzie promocji i rozwoju – jak prowadzić skutecznego bloga, który będzie nie tylko dodatkiem do strony www, ale także stanie się magnesem przyciągającym klientów oraz będzie budował i utrwalał markę fachowca. Jak sprawić, aby blog żył oraz wyróżniał się w internecie?

 Pozostałe warsztaty:

Prowadzę też warsztaty fotograficzne i treningi nordic walkig.