Nordic Walking

Jestem instruktorem nordic walking i regularnie prowadzę treningi indywidualne oraz grupowe. Zajęcia odbywają się w łódzkich parkach oraz w lesie łagiewnickim. W zależności od wielkości grupy trwają  60-90 minut. Na zajęcia zapraszam z własnymi kijkami do nordic walking.

nordic walking w Łodzi

W czasie zajęć poznamy nie tylko technikę chodzenia z kijami, ale i różnorodne ćwiczenia wspomagające. Zadbamy o siłę i kondycję, gibkość oraz rozciąganie, koordynację ruchową, a na koniec o prawidłowy oddech i wyciszenie. Przy okazji poznajemy łódzkie parki i lasy. 

 

Cennik:
  • Zajęcia jednorazowe w grupie – 15 zł
  • Trening indywidualny – 30-50 zł za godzinę (cena uzależniona jest od miejsca zajęć).
  • Dla osób regularnie uczestniczących w zajęciach, przewidziane są zniżki
  • Inny rodzaj zajęć (dłuższe, wyjazdowe) – ceny ustalane indywidualnie, proszę o kontakt.

Wszystkich adeptów nordic walking zachęcam do do zakupu sprzętu/kijów odpowiednich dla tej aktywności fizycznej. Kije do nordic walking są lżejsze niż trekingowe, mają też specjalnie zaprojektowaną rękawiczkę opasującą dłoń, która bardzo pomaga w prawidłowej pracy rąk. Ceny kijów wahają się od kilkunastu złotych za sprzęt kiepskiej jakości w dyskontach, po prawie 300 zł za wysoko specjalistyczne w sklepach sportowych. Polecam opcję pośrednią w cenie 100-150 zł od polskiego sprawdzonego producenta (do sklepu zostaniesz przekierowany po kliknięciu linku).