Karty szkoleniowo-coachingowe „Motywy”. Rekomendacje

Karty szkoleniowo-coachingowe. Rekomendacja innych trenerów, nauczycieli i coachów

Michał, coach i trener:

Często korzystam z opracowanych przez Dawida kart w ramach sesji coachingowych oraz podczas warsztatów grupowych. Pomagają w sytuacjach, gdy coachee znajduje się w impasie, nie znajduje rozwiązań lub potrzebuje nowej perspektywy. Za każdym razem, kiedy decydowałem się użyć tego narzędzia, wnosiło to świeże spojrzenie do pracy. W trakcie warsztatów chętnie korzystam z kart chcąc pobudzić uczestników do refleksji (np. jak postrzegają siebie w kontekście określonego zadania) lub na zakończenie pracy, jako wskazówkę dotyczącą przeniesienia omawianych treści w przyszłość pozawarsztatową. Widzę, że dzięki umiejętnemu zastosowaniu kart moja praca stała się bardziej twórcza i jest to pozytywnie odbierany przez klientów.

Karty szkoleniowo-coachingowe

Judyta – psycholog- psychoterapeuta

Karty „Motywy” zakupiłam kilka lat temu i korzystam z nich bardzo często zarówno w pracy z osobami dorosłymi jak i z młodzieżą. W mojej pracy terapeutycznej i edukacyjnej służą mi do:

  • ü do ćwiczeń integracyjnych w których chodzi o „przełamanie lodów” i stworzenie swobodnej atmosfery.
  • ü Jako materiał do pracy w formułowaniu celów i identyfikowaniu problemów do rozmowy
  • ü Jako metoda projekcyjna w pracy nad konkretnym problemem.

Wykorzystanie obrazu jest dużą pomocą zwłaszcza z osobami, które są małomówne i trudno nawiązują kontakt. Polecam wszystkim osobom pracującym jako nauczyciele, terapeuci lub trenerzy zakup kart „Motywy”. Jest to jednorazowa inwestycja, a możliwości wykorzystania takiego narzędzia dydaktycznego jest naprawdę wiele.